مزه ایرانی

طعم ، یک زبان... یک فرهنگ...
یک هویت...

هر یک از ما روزانه از صبح تا شام بارها و بارها‌، خوراک‌ها‌، دسرها و نوشیدنی‌ها را با چشمانمان می‌بینیم‌، با زبانمان می‌چشیم، آن‌‌ها را می بوییم‌، گرمی و سردی آن‌ها را لمس می‌کنیم و با عمق وجودمان درک می‌کنیم و از آن‌ها لذت می‌بریم و این مجموعه احساسی است که به زندگی ما معنا می‌دهد‌، باعث لذت بردن ما از زندگی می‌شود‌، سبب نزدیک شدن پیوندها و دوستی‌ها‌، به یاد آوردن خاطرات شیرین‌، شادی و نشاط می‌شود. کمتر موهبتی است در طبیعت که هم‌زمان تا این حد همه حواس ما را درگیر کند و بر عمق وجود و احساس ما اثر بگذارد و این پدیده است که از زمان تولد و در سرتاسر طول زندگی به کرات برای همه ما تکرار می‌شود. و اکنون ما مفتخریم که با الهام از طبیعت که زیباترین‌ها و بهترین‌ها را در خود دارد و با تلفیق هنر‌، علم‌، خلاقیت و نوآوری طیف گسترده‌ای از طعم و رنگ‌های طبیعی گیاهی را خلق و تولید کنیم که به مصرف‌کنندگان سلامتی‌، لذت و احساس تازگی را هدیه کند. تلاش ما همواره بر این بوده است که همراهی مورد اعتماد برای طرفین تجاری خود باشیم و با درک نیازهای آن‌ها در انتخاب بهترین گزینه‌های طعمی برای سبد محصولاتشان در کنار آن‌ها باشیم و به حضور موفق آن‌ها در بازارهای پررقابت داخلی و خارجی کمک کنیم.

لوگو آلس پایس مگنولیا

شرکت طعم و عطر ماگنولیا اولین و بزرگترین تولید کننده انواع طعم و رنگ طبیعی خوراکی در کشور می باشد و در سال 1383 ثبت گردیده است. این شرکت دانش بنیان بوده و محل استقرار آن در ساوه، شهرصنعتی کاوه می باشد.شرکت ماگنولیا با دو برند ماگنولیا برای محصولات صنعتی و آلس پایس برای محصولات خانگی و صنفی شناخته شده است.

 

این شرکت بالغ بر 400 نوع محصول شامل انواع طعم های مایع و پودری، چاشنی های خوراکی و رنگ های طبیعی خوراکی را تولید می کند. از این میان محصولات آلس پایس شامل طعم های قنادی، رنگ های قنادی، طعم های رستورانی، طعم های فست فود و چاشنی های طعم دهنده و ترد کننده جوجه کباب و ماهی می باشد.
نام آلس پایس (ALLSPICE) برگرفته ازنام نوعی گیاه از جنس پی منتا (Pimenta) و بومی آمریکای مرکزی و جنوبی است. آلس پایس به معنای تمامی ادویه ها بوده چون با خوردن آن، هم زمان طعم و عطر چندین ادویه نظیر فلفل سیاه، هل، جوز، میخک، دارچین و ... در دهان احساس می شود.
با توجه به اینکه در چاشنی های آلس پایس از ادویه جات، عصاره ها و روغن های معطر طبیعی مناطق مختلف ایران استفاده گردیده است، و همچنین ذائقه و فرهنگ غذایی حاکم بر این مناطق نامگذاری هر یک از این چاشنی ها به نام منطقه مربوط به خود و خاستگاه گیاهان مورد استفاده صورت گرفته است.
بر این اساس آلس پایس در حال حاضر7 طعم چاشنی جوجه کباب با نام های زعفرانی، بندری، عشایری، جنگلی، دزفولی، بلوچی، شاندیزی و 2 طعم ماهی با نام های گیلکی و بندری در دست تولید دارد.

آزمایشگاه مگنولبا
+400

محصولات

تنوع تولیدات

+20

سال

تجربه و قدمت

120

کارکنان

تمامی پرسنل ما

15

افتخارات

گواهینامه های داخلی وخارجی