چاشنی جوجه کباب عامل اصلی تردی و خوشمزگی جوجه کباب است. می‌دانیم که جوجه کباب یکی از پر‌طرافدارترین غذاهای پیک نیکی و شاید هم پر‌طرفدارترین آن‌ها در بین ما ایرانی‌هاست. با توجه به این موضوع یک چاشنی خوب صرفنظر از مواد تشکیل دهنده‌اش، ضمن اینکه باید به تهیه‌ی یک جوجه کباب نرم و خوشمزه کمک کند بایستی تجربه‌ی یک آشپزی ساده، سریع و سالم را هم برایمان به دنبال داشته باشد.

چاشنی جوجه کباب آلس پایس چه محصولی است؟

چاشنی جوجه کباب آلس پایس یک مایع غلیظ سس مانند است. این چاشنی‌ها بر پایه‌ی فرهنگ و ذائقه اصیل ایرانی و از مواد اولیه کاملا طبیعی و بومی ایران تولید می‌شوند. چاشنی آلس پایس گوشت مرغ را هم ترد و طعم دار (اصطلاحا مرینیت – marinade) می‌کند، و هم رنگ فوق العاده‌ای به آن می بخشد. رنگ‌های استفاده شده در تولید محصولات آلس پایس ۱۰۰ درصد طبیعی هستند و از مواد اولیه طبیعی مثل پاپریکا، کلروفیل، کارمین، تورمریک و… تولید می‌شوند.

چاشنی جوجه کباب آلس پایس

اگر از خوردن گوشت مرغ به دلیل مزه‌های تکراری و خسته کننده، اجتناب می‌کنید یا رغبت زیادی ندارید، آلس پایس چاره‌ی کار شماست. آلس پایس ضمن اینکه به شما کمک می کند با دنیای مزه‌های تکراری خداحافظی کنید عادات سالم غذایی شما را هم حفظ می کند و دوست دار سلامتی شماست.

۱۰ دلیل برای اینکه از آلس پایس استفاده کنیم:

  • ۱۰۰% طبیعی، و بدون هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده: چاشنی‌های آلس پایس با استفاده از سبزیجات معطر، گیاهان و ادویه‌جات بومی مناطق مختلف ایران، و نیز از عصاره‌ها و روغن‌های معطر گیاهی محلی و منطقه‌ای و رنگ‌های کاملا طبیعی طراحی و تولید می‌شوند.
  • ایرانی بودن: ماگنولیا مفتخر است که تمامی چاشنی‌های خود را با مواد اولیه ایرانی و به نام مناطق بومی ایران طراحی و تولید می‌کند.
  • استفاده‌ی آسان: کافیست فقط مقدار لازم ازین چاشنی را به گوشت مرغ اضافه کنید و گوشت مرغ را کاملا به آن آغشته کنید.
  • زمان فرآوری بسیار کوتاه: تنها ۳ دقیقه بعد از اضافه کردن این چاشنی به گوشت مرغ، می توانید گوشت مرغ را سیخ کرده و کباب کنید. هر چند شما می توانید برای خوشمزه تر شدن و نفوذ هر چه بیشتر چاشنی در گوشت مرغ مدت زمان بیشتری را هم صبر کنید.
  • محصول کامل: وقتی ازین چاشنی استفاده می کنید دیگر نیازی به هیچ افزودنی دیگری مثل نمک، پیاز، آبلیمو، زعفران یا هر طعم دهنده دیگر، روغن و… نیست.
  • دوز مصرف پایین: به ازای هر کیلوگرم از گوشت مرغ اضافه کردن تنها دو تا سه قاشق غذاخوری از چاشنی آلس پایس کافیست.
  • فاقد آلودگی میکروبی: فرآوری گوشت مرغ به روش سنتی و نگهداری چند ساعته آن در یخچال جهت ترد شدن و مزه دار شدن باعث آلودگی میکروبی گوشت مرغ می‌شود. اما از آنجاییکه مدت زمان فرآوری گوشت مرغ با چاشنی آلس پایس فقط سه دقیقه است شما دیگر نگران آلوده شدن گوشت مرغ به میکروب نخواهید بود.
  • مرینیت کننده: یعنی اینکه چاشنی‌های آلس پایس ضمن طعم دار کردن گوشت مرغ به گونه‌ای طراحی و فرموله شده‌اند که در کوتاه ترین زمان ممکن با انتقال آب گوشت به سطح آن به درون بافت گوشت مرغ نفوذ کرده و آن را نرم و ترد می‌کنند.
  • خوشمزه و متنوع: در حال حاضر این چاشنی‌ها در هفت طعم مختلف تولید می‌شوند و به لطف کارشناسان نوآور شرکت ماگنولیا، در آینده شاهد تنوع طعمی بیشتری نیز خواهید بود.
  • دارای پروانه بهداشت و سیب سلامت: شرکت ماگنولیا در تولید این محصولات به طور کامل از قوانین و استانداردهای سازمان غذا و دارو ایران تبعیت می‌کند. البته وجود نشان سیب سلامت بر روی یک محصول به تنهایی کافی نیست و توجه داشته باشید که حتما شماره پروانه بهداشت هم زیر نشان سیب سلامت نوشته شده باشد. چاشنی‌های آلس پایس تحت پروانه بهداشت با شماره ۱۲۲۳۸/۱۳ تولید می‌شوند.

علاوه بر این‌ها در روش سنتی معمولا بعد از سیخ کردن گوشت مرغ، چاشنی مورد استفاده شامل پیاز، آبلیمو، زعفران و … دور ریخته می‌شود اما وقتی از چاشنی جوجه کباب آلس پایس استفاده کنید دیگر موادی دور ریخته نخواهد شد و صرف جویی قابل توجهی در هزینه‌ها می شود. همچنین در روش سنتی معمولا مقدار مواد لازم برای طعم دار کردن گوشت مرغ مشخص نیست. این موضوع می‌تواند هم منجر به هدر رفت مواد اولیه شود و هم اینکه ممکن است باعث بیش از حد مزه دار شدن و یا اصلا مزه دار نشدن گوشت مرغ شود. اما به دلیل انجام آزمایش‌های متعدد در آزمایشگاه های پیشرفته شرکت ماگنولیا بر روی دوز مصرف چاشنی‌های آلس پایس، به ازای هر کیلوگرم گوشت مرغ دو تا سه قاشق غذاخوری چاشنی آلس پایس کافیست.

چاشنی جوجه کباب آلس پایس

چاشنی آلس پایس را چقدر و چطور باید استفاده کنیم؟

همانطور که پیش تر گفتیم خیلی ساده فقط کافیست ۲ تا ۳ قاشق غذا خوری از چاشنی دلخواه آلس پایس را به هر کیلوگرم گوشت مرغ (فرقی ندارد که کدام قسمت از گوشت مرغ باشد) اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. تنها پس از ۳ دقیقه گوشت مرغ آماده طبخ می‌‌شود. شما می‌توانید گوشت مرغ مزه دار شده با آلس پایس را هم به شیوه جوجه کباب سیخ کرده و کباب کنید، هم اینکه آن را در ماهی تابه سرخ نمایید.

یک بطری ۵۰ گرمی از چاشنی آلس پایس برای طعم دار کردن حدودا یک و نیم کیلوگرم گوشت مرغ، و یک بطری ۲۵۰ گرمی آن برای طعم دار کردن حدودا ۷ کیلو گوشت مرغ کافیست.

آیا چاشنی آلس پایس فقط برای طبخ جوجه کباب مناسب است؟

هر چند مهم ترین استفاده این چاشنی‌ها در تهیه‌ی انواع جوجه کباب است اما طراحی و فرمولاسیون این محصولات به گونه ایست که شما می‌توانید از آن ها در طبخ انواع خوراک‌های دیگر مانند ماکارونی، پاستا، سبزیجات و حبوبات پخته، غذاهای گوشتی، کوکو و کتلت، پیتزا، لازانیا و انواع خورشت‌ ها بنا به میل و سلیقه تان استفاده کنید.

چاشنی جوجه کباب آلس پایس

چاشنی جوجه کباب آلس پایس

پیشنهاد می‌کنیم که حتما چاشنی‌های متنوع آلس پایس را تهیه کنید و آن ها را در یک مکان مناسب درکنار سایر ادویه‌ها یا کنار اجاق گاز قرار دهید. مطمئن هستیم که این محصولات به خاطر تنوع طعم و رنگی که دارند ضمن اینکه زینت بخش آشپزخانه‌های شما خواهند بود، با آن ها لحظه‌های خوشمزه‌ای را تجربه خواهید کرد.

انواع چاشنی جوجه کباب آلس پایس کدامند؟

این محصول نوآورانه توسط شرکت دانش بنیان طعم و عطر ماگنولیا واقع در شهرصنعتی کاوه، و در حال حاضر در هفت طعم مختلف با نام‌های ایرانی، و در دو وزن ۵۰ گرمی و ۲۵۰ گرمی و پک چهار مزه تولید و بسته بندی می شود.

چاشنی جوجه کباب زعفرانی آلس پایس

چاشنی جوجه کباب زعفرانی

چاشنی جوجه کباب زعفرانی دارای طعم و عطر زعفران می باشد. محتویات آن از پیاز، عصاره طبیعی لیمو، عصاره طبیعی زعفران، فلفل شمشیری، فلفل سبز، سبزیجات معطر، ادویه‌های محلی، نمک و روغن تشکیل می‌شود.

طعم و عطر منحصر به فرد زعفران ایرانی با درخشش رنگ زرد چون خورشیدش درهم می‌آمیزد و ترکیبی لطیف و سحرانگیز را خلق می‌کند که آمیخته‌ای از سنت پرشکوه و فرهنگ غذایی ایرانیست. استفاده از این محصول اصیل در طبخ انواع مرغ، جوجه کباب زعفرانی و خوراک‌ها حس گرمی، عشق و امید را در مصرف کننده زنده می‌کند. محصولی پرشکوه با الهام از اسطوره‌های باستانی میترایی.

چاشنی جوجه کباب بندری آلس پایس

چاشنی جوجه کباب بندری

چاشنی جوجه کباب بندری دارای طعم تند و اسپایسی می باشد. محتویات آن از فلفل دلمه‌ای، فلفل شمشیری، سبزیجات و ادویه‌های محلی خوزستان، آبلیمو، پیاز، زردچوبه، نمک و روغن تشکیل می‌شود.

این محصول از ترکیب گیاهان رشد یافته در سواحل زیبای خلیج فارس از خرمشهر تا خلیج گواتر و درهم آمیختن رایحه‌ی آنها با آب و هوای گرم و مرطوب سواحل جنوبی اقتباس گردیده است. این چاشنی با ترکیب ادویه‌های تند، فلفل‌های قرمز رنگ و معطر و گیاهان وحشی مناطق ساحلی ایران، ترکیبی عالی، خون گرم و دوست داشتنی را همانند مردم مناطق جنوب خلق نموده است. طعم و مزه این چاشنی در طبخ انواع مرغ، خوراک‌های ایرانی یادآور گرمی روزهای سواحل جنوبی ایران و خنکای لذت بخش شب‌های بنادر ایران می‌باشد.

چاشنی جوجه کباب جنگلی آلس پایس

چاشنی جوجه کباب جنگلی

چاشنی جوجه کباب جنگلی دارای طعم و عطر سبزیجات معطر می باشد. محتویات آن از سبزیجات معطر و ادویه جات محلی گیلکی، فلفل شمشیری، فلفل دلمه‌ای، سیر، پیاز، نمک و روغن تشکیل می شود.

سرسبزی و عطر گیاهان معطر گیلان و رایحه روح نواز گیاهان مناطق جنگلی مازندران و ییلاقات شمالی ایران دست به دست هم داده و چاشنی را خلق نموده است که احساس حضور و قدم زدن در جنگل‌های سواحل شمالی، زندگی در کلبه‌های جنگلی، بوی جنگل و بوی ساحل را همزمان در ذهن متبادر می‌کند. با استفاده از این چاشنی بی‌نظیر در طبخ انواع مرغ، جوجه کباب، کباب و ماهی احساسی زیبا، لطیف، روح نواز و خاطر انگیز را تجربه خواهید کرد.

چاشنی جوجه کباب عشایری آلس پایس

چاشنی جوجه کباب عشایری

چاشنی جوجه کباب عشایری دارای طعم دودی و کبابی می باشد. محتویات آن از پیاز کباب، سرکه خانگی، سبزیجات معطر کوهپایه، زیره، عصاره دود طبیعی، نمک و روغن تشکیل می‌شود.

کوه های فلات ایران زمین، بوی عطر دود طبخ غذاهای ایلات کوچ‌رو، هوای پاک کوهستانی، سیاه چادر‌های عشایری، عطر کباب‌ها و خوراک‌های خوشمزه طبخ شده بر روی آتش به همراه آمیزه‌ای از گیاهان سبز دامنه‌های زاگرس و سبلان ترکیب بی‌نظری راه خلق می‌کند که استفاده از آن خاطرات زیبای طبیعت سرسبز و پاک کوهستان‌های ایران و غرور و غیرت مردمان عشایر سرزمین مان را در ذهن‌ها زنده می‌کند.

چاشنی جوجه کباب بلوچی آلس پایس

چاشنی جوجه کباب بلوچی

چاشنی جوجه کباب بلوچی دارای طعم تند و آتیشی می‌باشد. محتویات آن از هل، فلفل قرمز، میخک، دارچین، ادویه‌های تند بلوچی، نمک و روغن تشکیل می‌شود.

تندی، قدرتمندی و زیبایی سیستان و بلوچستان با خوی و خصلت زیبای مردمان بلوچ در هم می‌آمیزد و طعمی خلق می‌شود که ترکیبی از هل، میخک، فلفل و گیاهان معطر محلی با همان صفا و صمیمیت بلوچ‌های ایران زمین برای طبخ انواع مرغ، جوجه کباب و خوراک‌های متنوع فراهم می‌گردد.خوشمزگی، تندی و خاطره انگیزی این طعم بی‌نظیر هدیه چاشنی بلوچی و یادآور قهرمانان اساطیری این خطه از کشور است.

چاشنی جوجه کباب دزفولی آلس پایس

چاشنی جوجه کباب دزفولی

چاشنی جوجه کباب دزفولی دارای طعم تند به همراه سبزیجات معطر می‌باشد. محتویات آن از فلفل سبز تند دزفولی، سبزیجات محلی دزفولی، نمک و روغن تشکیل می‌شود.

آسیاب‌های آبی دزفول، پویایی و خروش و زنده بودن رود دز، صفا و خلوص مردمان دزفول حس زیبائیست که چاشنی دزفولی به ارمغان می‌آورد. این چاشنی منحصر به فرد که از ترکیب فلفل‌های سبز تند و گیاهان معطر خطه خوزستان به همراه ادویه‌جات مخصوص این منطقه خلق شده است با گرمی و حرارت خود، خونگرمی، سرزندگی و مهربانی مردم جنوب را تداعی می‌کند.

چاشنی جوجه کباب شاندیزی آلس پایس

چاشنی جوجه کباب شاندیزی

چاشنی جوجه کباب شاندیزی دارای طعم سماق و سبزیجات می باشد. محتویات آن از زیره، سیر و سماق، سبزیجات محلی خراسان شمالی، ادویه‌های محلی خراسان، نمک و روغن تشکیل می شود.

ترنم باران، خنکای کوهپایه‌های شاندیز، عطر سبزیجات و ادویه‌جات منحصر به فرد خراسان، ترکیبی ویژه را خلق می‌کند که حس بودن و قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های شاندیز و طرقبه را یادآوری می‌کند. این چاشنی خوشمزه و بی‌نظیر در طبخ جوجه کباب، مرغ، ماهی و حتی کباب‌ها و خوراک‌ها کاربرد دارد. احساس زیرکی، سرزندگی و امید هدیه چاشنی شاندیزی به مصرف کنندگان آن است.

چاشنی جوجه کباب بوشهری آلس پایس

چاشنی جوجه کباب بوشهری

چاشنی بوشهری محصول جدید از آلس پایس است. این چاشنی بسیار تند و اسپایسی مخصوص کسانی است که عاشق ادویه های تند و فلفل هستند. از این چاشنی میتوانید برای تهیه کباب، جوجه کباب و انواع خوراک‌های تند استفاده نمایید. ۲ تا ۳ قاشق غذاخوری از این چاشنی برای طعم دار کردن انواع گوشت مرغ یا گوشت کبابی مناسب است. برای گوشت مرغ ۳ دقیقه و برای گوشت قرمز ۳۰ دقیقه زمان برای مرینیت کردن لازم است.

پک چاشنی های جوجه کباب آلس پایس

پک چاشنی جوجه کباب

این محصول در حقیقت پر طرفدارترین محصول آلس پایس است. این بسته حاوی چهار عدد بطری پنجاه گرمی از ۴ چاشنی مختلف شامل زعفرانی، بندری، عشایری و جنگلی است. ویژگی خاص این محصول که آن را پر طرفدار کرده است بسته بندی کوچک حاوی چهار طعم مختلف است و برای آن‌هایی که می‌خواهند محصولات آلس پایس را برای اولین بار استفاده کنند و همچنین از طعم‌های مختلف هم استفاده کرده باشند، گزینه‌ی بسیار مناسبی است.

پک خوشمزه‌های آتشین آلس پایس

پک چاشنی آتشین آلس پایس

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص ادویه‌های تند و آتشین مثل انواع فلفل‌ها هستید و این نوع سبزیجات و ادویه‌های تند و تیز پای ثابت آشپزی شماست؛ «پک خوشمزه‌های آتشین آلس پایس» انتخاب عالی برای تند کردن و خوشمزه کردن جوجه کباب و انواع غذاهای شماست. این پک با بسته بندی زیبا شامل ۳ چاشنی ۵۰ گرمی با طعم و عطر تند به نام‌های: چاشنی بلوچی، چاشنی دزفولی، چاشنی بندری و چاشنی بوشهری است.

پک خوشمزه‌های کبابی آلس پایس

پک چاشنی خوشمزه های کبابی آلس پایس

پک چهار مزه آلس پایس تشکیل شده از چهار چاشنی کباب کوبیده، کباب ترش، کباب لاری و کباب کردی می‌باشد. این چاشنی‌های خوشمزه برای علاقه مندان به غذاهایی که با گوشت قرمز تهیه می‌شوند بسیار مناسب بوده و طعم بسیار خوبی به آن می‌دهد. بنابراین اگر از علاقه مندان به کباب هستید، این چاشنی‌ها انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.