نوع
نوع محصول را انتخاب کنید
نوع طعم
نوع طعم را انتخاب کنید
وزن
وزن مورد نظر را انتخاب کنید
نوع مصرف
نوع مصرف را انتخاب کنید

اگر شما هم جزء کسانی هستید که فکر می­کنید تهیه شیرینی­ های مجلسی و خوشمزه در خانه کاری نشدنی است و تنها با چاشنی­ های مخصوص شیرینی پزی می­توان به چنین طعمی رسید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. این روزها تب پخت شیرینی و کیک خانگی بیشتر از گذشته در میان افراد به چشم می­خورد و بارزترین نشانه این موضوع را می­توان در شبکه ­های اجتماعی مشاهده کرد. با گشتی کوتاه در این شبکه­ ها متوجه تصاویر خوراکی­ های مختلفی می­شویم که با ظاهر خوش وسوسه کننده خود توجه ما را به خود جلب می­کنند. البته تهیه شیرینی خانگی به خودی خود کار سختی نیست و موضوع مهم، نحوه طعم ­دار کردن خوراکی ها و ماندگاری آن­هاست، که باعث تمایز افراد کاربلد و حرفه ای از سایرین می­شود.

آشنایی با طعم های شیرینی پزی

به طور خلاصه می­توان گفت طعم های شیرینی پزی در واقع افزودنی­ هایی هستند که در کمترین زمان ممکن دامنه وسیعی از طعم­ های مورد استفاده در تهیه شیرینی، کیک، دسر و پودینگ ­های خانگی را به مواد غذایی ما اضافه کرده و باعث بهبود ظاهر و ماندگاری آن­ها می­شوند. مصرف کنندگان می­توانند این طعم ها را در انواع مدل­ های پودری و مایع، خریداری و در منزل استفاده کنند. طرز استفاده از چاشنی ­های خوراکی حتی برای افراد مبتدی کار ساده ای محسوب می­شود و شخص به سادگی می­تواند با چند تکان ساده در تزیین یا تهیه کیک وشیرینی آن­ها را به مواد مختلفی اضافه کند. نکته مورد توجه در مورد طعم­ های شیرینی­ پزی، تهیه و ترکیب ارگانیک محتویات تشکیل دهنده آن­هاست که باعث ماندگاری بهتر مواد غذایی حین نگهداری در یخچال برای مدت طولانی می شود.

انواع طعم های شیرینی پزی

به طور خلاصه می­توان گفت طعم های شیرینی پزی در واقع افزودنی­ هایی هستند که در کمترین زمان ممکن دامنه وسیعی از طعم­ های مورد استفاده در تهیه شیرینی، کیک، دسر و پودینگ­ های خانگی را به مواد غذایی ما اضافه کرده و باعث بهبود ظاهر و ماندگاری آن­ها می­شوند. مصرف کنندگان می­توانند این طعم ها را در انواع مدل­های پودری و مایع، خریداری و در منزل استفاده کنند. طرز استفاده از چاشنی­ های خوراکی حتی برای افراد مبتدی کار ساده ای محسوب می­شود و شخص به سادگی می­تواند با چند تکان ساده در تزیین یا تهیه کیک وشیرینی آنها را به مواد مختلفی اضافه کند. نکته مورد توجه در مورد طعم ­های شیرینی­ پزی، تهیه و ترکیب ارگانیک محتویات تشکیل دهنده آن­هاست که باعث ماندگاری بهتر مواد غذایی حین نگهداری در یخچال برای مدت طولانی می شود.

ترکیبات استفاده شده در طعم های شیرینی پزی

طعم ­های­ شیرینی پزی علاوه بر مصارف خانگی، در صنایع و مشاغل مختلفی نظیر قنادی ­ها، کافی شاپ ها و رستوران نیز استفاده می­شوند که این امر نشان از کیفیت و سلامت بالای این افزودنی­ ها دارد. شما در زمان خرید می­توانید برچسب سیب سلامت وزارت بهداشت را بر روی این محصولات مشاهده کنید که به سبب عصاره گیری ارگانیک و طبیعی محتویات هر کدام از طعم ها اعطا شده است. طعم­ های ادویه و لبنی شیرینی­ پزی نزدیک ترین طعم به مواد غذایی نظیر کره، عسل و وانیل را برای مصرف کنندگان تداعی می­کنند تا آن­ها با صرف هزینه کم­تر، بتوانند چاشنی هایی با امنیت غذایی بالا و کیفیت قابل قبول را تهیه نمایند.

نحوه استفاده از طعم های شیرینی پزی

استفاده از طعم ­های شیرینی پزی پودری و مایع تنها چند دقیقه از شخص زمان می­گیرد و به آسانی در کمتر از سه دقیقه، خوراکی­ ها و موادغذایی مورد نظر­ را طعم­ دار می­کند. باید اضافه کنیم که تفاوتی در انواع پودری و مایع این محصولات به لحاظت کیفیت و ماندگاری وجود نداشته و هر­کدام برای طعم­ دار کردن یک میان وعده کامل کفایت می­کنند.

مزایای استفاده از پودر های شیرینی پزی

  • کاهش زمان آماده سازی کیک و شیرینی 
  • تنوع طعم و عطر بر اساس ذائقه افراد مختلف
  • دارای پروانه بهداشت و سیب سلامت
  • طبیعی و فاقد مواد نگهدارنده
  • صرفه اقتصادی بالا
  • دوز مصرف پایین